Niezwykłe tematy

Inspirujący rozmówcy

Wnikliwe pytania

Intrygujące idee

Michał Małysa

Wywiady, które pokażą ci lepszą stronę świata.
Teksty, które wpłyną pozytywnie na twoje życie.
Ani grama zobojętniałych treści.

Michał Małysa
Michał Małysa

Co oferuję?

Zawodowo zajmuję się planowaniem i pisaniem treści na potrzeby szeroko pojętego internetu: portali internetowych, usługodawców
i sklepów, inicjatyw społecznych oraz profili firmowych w social media. Na tej stronie propaguję jednak wartości kompletnie niekomercyjne.

Michał Małysa

Wyborne wywiady

W tym akurat niewiele mojej zasługi, bo jakość zapewniają rozmówczynie i rozmówcy, ale jeśli pragniesz poznać lepszą stronę świata – koniecznie śledź wywiady tu i na profilu Obgadajmy to!

Michał Małysa

Treściwe teksty

Kilkanaście lat spędzonych na pisaniu
o ludziach, z ludźmi i dla ludzi to czas, który procentuje. Niewielkim ułamkiem tych doświadczeń dzielę się w tekstach blogowych. Jest wartościowo!

Michał Małysa

Pozytywny przekaz

Jeżeli roześmiana mordka szczerząca się ze zdjęć nie mówi wszystkiego, wbijcie na profil Mysłaczki na Instagramie, aby śledzić relacje z codziennego kreowania pozytywnych treści!

O tym rozmawiamy

Co mają do powiedzenia rozmówczynie i rozmówcy, którzy pokazują nam lepszą stronę świata?

Zajrzyj na bloga

Oprócz goszczenia fantastycznych rozmówczyń i rozmówców, sam również kreuję wartościowe treści. Zapoznasz się z nimi właśnie na blogu.

Chcesz współpracować?

Z radością nawiążę z tobą współpracę zarówno pod kątem tematów poruszanych w wywiadach raz na blogu, jak i kreowania treści komercyjnych, które tworzę pod szyldem Mysłaki Media.